SIK SORULAN SORULAR

 • Websitenizde gördüğüm paketleme makinalarıyla ilgili daha fazla bilgiyi nasıl alabilirim?
  Lütfen iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu ya da her ürünün altında yer alan iletişim formu linkine tıklayarak formu eksiksiz bir şekilde doldurup tarafımıza iletiniz. En kısa sürede pazarlama departmanımız tarafınızla iletişim kuracaktır.
 • Paketleme makinalarınız ne kadar süreyle garanti kapsamındadır?
  Paketleme makinalarımız her türlü üretim hatasına karşı bir yıl süreyle; makinalarda kullanılan elektronik malzemelerse iki yıl süreyle üretici firma garanti kapsamındadır.
 • Makinaların kurulumu ve operatör eğitimi konularında yardımcı oluyor musunuz?
  Teknik personelimiz tarafından makinaların kurulumu ücretsiz olarak yapılmakta ve makinayı kullanacak personele ilgili operatör eğitimler ücretsiz olarak verilmektedir. Sadece görevlendirilen teknik personelin ulaşım, konaklama, vize, yemek v.b. ihtiyaçları alıcı firma tarafından karşılanmaktadır.
 • Yedek parça taleplerimizi karşılıyor musunuz?
  10 yıl süreyle paketleme makinalarımıza dair her türlü yedek parçayı firmamızdan temin etmeniz mümkündür.
 • Makinayla ilgili bir problemle karşılaşmamız durumunda ne yapmamız gerekir?
  Tüm makinalarımız kullanıcı dostu, kullanımı kolay, tamamen elektronik kontrollü, mekanik yükü en aza indirgenmiş şekilde dizayn edilmektedir. Operatörün hatalı kullanımı dışında herhangi bir problemle karşılaşmanız pek olası değildir. Herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda direk bizimle iletişime geçiniz. Uzaktan vereceğimiz teknik destekle büyük olasılıkla probleminiz giderilecektir. Giderilemediği durumlarda, şikayetinizin tarafımıza ulaşmasına istinaden yurt içinde maksimum 24 saat içerisinde teknik ekibimizle birlikte sizi yerinizde ziyaret ediyor ve probleminizi gideriyoruz. Yurt dışında oluşabilecek teknik destek ihtiyacınızdaysa en kısa sürelerde en hızlı şekilde vize ve bilet gibi operasyonel işlemleri tamamlayarak teknik ekibimizi hizmetinize sunuyoruz. Sadece satış sürecinde değil satış sonrası teknik destek ve ekibimizle de her zaman her yerde her koşulda hizmetinizdeyiz.
 • Makinayı hemen almamız mümkün müdür, stoklarınızda mevcut mudur?
  Bizim için her zaman müşteriye özel paketleme makinası çözüm önerileri söz konusu olduğundan ve her müşterininin ürün tipi, ürün boyutları, paketleme şekli v.b hususları farklılık gösterebileceğinden stoklarımızda ürün tutmuyor, tamamen müşteriye özel üretim yapıyoruz. Teslimat süreleriyle ilgili en net bilgi, üretim yoğunluğuna ve sizin talep detaylarınıza bağlı olarak değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza iletilebilecek bir konudur.
 • Hangi paketleme makinasını almam gerektiğini bilmiyorum?
  Çok geniş paketleme makinası ürün çeşitliliğimizle firmanıza özel paketleme çözüm önerileri geliştiririz. Ürün özelliklerini ve özel isteklerinizi bize iletmeniz durumunda talebiniz özenle değerlendirilecek ve ürün tipine en uygun paketleme makinası tarafınıza önerilecektir. Bu konuda, uzun yılların getirdiği tecrübe birikimiyle 36 farklı ülkede çok farklı sektörlere paketleme çözüm önerileri geliştirmiş profesyonel bir firmayız. Firmamızla her türlü konuda rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Yatay Flowpack Paketleme Makinaları

Zarf Tipi Paketleme Makinaları

Bisküvi Paketleme Makinaları

Dikey Paketleme Makinaları

Termoform Paketleme Makinaları

Dolum & Kapak Kapama & Etiketleme Makinaları

Stick Paket Dikey Dolum ve Paketleme Makinaları

Sachet Paket Yatay Dolum ve Paketleme Makinası

Dolum ve Paketleme Makinaları

Bisküvi Kremalama Makinası

Otomasyon Ürün Besleme Sistemleri

Pudra Şekeri Değirmeni

Kodlama Cihazları

Kuru Pasta ve Kurabiye Makinaları