Bize Yazın

HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulan Girişim Makina yüksek kalite standartlarında paketleme makinaları üretimi ve satışı yapmaktadır. Girişim Makina yatay flow-pack ambalaj makinalarızarf tipi ambalaj makinalarıbisküvi ambalaj makinaları, granül, sıvı ya da toz yapıda ürünler için yatay sachet dolum ve paketleme makinalarıstick dolum ve paketleme makinalarıvolumetrik (hacimsel) sistemvidalı sistemlineer terazilimultihead çok terazili sistem dikey paketleme makinaları, hazır kap dolum ve paketleme makinalarıtermoform ambalaj makinaları, dolum kapama ve etiketleme hatları, bisküvi kremalama makinasıpudra şekeri değirmeni v.b. makinaların satışını ve üretimini yapmaktadır.

Girişim Makina, paketleme proseslerinde otomatik ürün besleme sistemleri talep edilmesi halinde müşteriye özel projeleriyle otomasyon besleme sistemlerinin uygulamasını yapar ve üretim hattıyla paketleme makinalarını senkronize ederek daha yüksek kapasitelerde çalışılmasını sağlar.

Girişim Makina, paketleme makinaları sektöründe çok geniş ürün portföyüne sahip, teknolojik gelişmeleri üretim süreçlerine yansıtabilen, standart makinalarının yanısıra müşteri talebine özel makina üretebilme yeterliliğine sahip, paketlemeyle ilgili her türlü sorunuza profesyonel ekibiyle birlikte çözüm üretebilecek sektördeki ender firmalardan birisidir. Girişim Makina olarak üretilen makinaların 70 % oranında yurtdışı pazarlara satışının yapılması ve bugüne kadar 46 ülkeye ihracatın gerçekleştirilmiş olması bu özenli çalışmanın bir sonucudur.

Yüksek standartlarda üretim kalitesini ve her koşulda müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen Girişim Makina, en son teknolojilerden faydalanarak üretim hattından gelen ürünleri el değmeden paketleyebilecek gerekli tasarımları geliştirmek, paketleme makinalarında gelişmiş ülke teknolojileriyle rekabet edebilir, hıza ve yüksek verimliliğe dayalı geniş ürün yelpazesini ve çözüm önerilerini müşterilerine devamlı olarak sunmak ve sektördeki öncü misyonunu devam ettirmek ilkesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Tüm paketleme makinalarımız, minimum elemanla çalışma ve yüksek hızlarda maksimum performans alınması amacıyla tasarlanarak üretilmektedir.

Zengin ve yüksek teknolojiyle donatılmış CNC tezgahların bulunduğu makina parkuru, kısa sureli esnek teslimat süresi, yüksek üretim kalitesi, eğitimli ve deneyimli teknik personeli, müşteri taleplerini dikkate alarak sürekli yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla Girişim Makina ‘Paketlemede Çözüm Ortağınız’ olma noktasında bir dünya markasıdır ve on yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Unutmayın ki, iyi tasarlanmış bir ambalaj ve iyi paketlenmiş bir ürün satışlarınızın artmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Girişim Makina sunduğu hızlı ve esnek satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerine farkını hissettirmekte ve her aşamada tam müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satış sonrası ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığı ve şikayetin uzaktan giderilemediği durumlarda, Türkiye sınırları içerisindeki her noktaya 24 saat içinde teknik destek ekibi ulaştırılmaktadır.

Satış sonrası kurulum teknik ekibimiz tarafından yapılmakta ve operatör eğitimleri firmamız tarafından kurulum esnasında ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl, ürünlerimizde kullanılan elektronik malzemeler iki yıl süreyle garanti kapsamındadır. Ayrıca ürünlerimiz için minimum 10 yıl süreyle yedek parça temini mümkündür.